Hakkımızda


2014 yılında Diyarbakır’da üretimine % 100 yerli sermaye ile başlamış ve artan kapasitesi ile bugün üretimine halen aynı adreste devam etmektedir. Diyarbakır’da kurulmuş olan şirketimiz, Yem Sektörünün ihtiyacı olan ham madde ve tarımsal ürünlerin teminini faaliyet konusu olarak seçmiştir. Yem katkı maddeleri fabrikamız birçok ana ve yardımcı hammaddenin depolandığı ve bu hammaddelerin belirlenen miktarlar da bir araya getirilmesi ile ortaya çıkan karma Yem katkı maddeleri üreten bir işletmedir.

VİZYONUMUZ

Siyalife ilaç vizyonu, hayvan sağlığının esas olduğu bir sektörde faaliyet gösteren bir kuruluş olarak ; ulusal ve uluslar arası alanda yerli,yabancı müşterilerine , dünya standartlarında , çağın gereklilikleri doğrultusunda hizmet vermek , hizmet kalitesini çeşitlendirmek , geliştirmek ve hayvan sağlığı odaklı bir sektörün tüm dinamiklerini değerlendirerek yine hayvan sağlığı için üzerine düşenin fazlasını yerine getirmektir.

MİSYONUMUZ

Siyalife Misyonu , bulunduğu sektörün dinamiklerini en iyi şekilde analiz ederek sektördeki öncü kurumların başında olmak , ilaç , premiks ürünlerine erişim açısından veteriner hekim klinikleri ile ilaç tedarikçileri arasında yer alan , kaliteli hizmet veren ,güvenilir kurum kimliğini korumak ,müşterilerinin ihtiyaç,talep ve beklentilerini en fazla ürün çeşidi , en son teknoloji imkanları ile ‘’İyi Dağıtım Metodu’’ ilkeleri doğrultusunda , en uygun ticari koşullar altında karşılamaktır.

% 100 yerli sermaye ile başlamış ve artan kapasitesi ile bugün üretimine halen aynı adreste devam etmektedir.

2014

Kuruluşumuz

2018

Büyümemiz

2020

Lider Çözümlerimiz

2024

Devam eden Yolculuğumuz

Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin